Приветствуем на сайте Федерации шахмат Миргорода

Результати XVІІІ шахового фестивалю "Миргород-2019" можливо подивитись на за посиланням

Рапід         Бліц           Турнір А       Турнір В       Турнір С


XVІІІ Шаховий фестиваль "Миргород-2019"   День 1. Рапід

9 липня розпочався традиційний XVІІІ шаховий фестиваль "Миргород-2019".

За традицією останніх років в перший день змагань відбувся рапід-турнір. Перемогу в ньому здобув рейтинг-фаворит мс Соловчук Олексій (Полтава). 2-6 місця поділили км Саприкін Олександр (Молдова), мс Твердохлібов Віктор (Полтава), км Куриленко Володимир (Полтава), мс Колпаков Владислав (Львів), мс Поліч Сергій (Дніпро). За системою коефіцієнтів Бухгольця друге місце завоював наш гість з Молдови Саприкін Олександр, третім - був мс мс Твердохлібов Віктор. Також призи отримали км Плюха Михайло та мс Набока Сергій.

Спеціальні призи отримали:серед жінок - мс/IM Петрова Ірина (м. Київ), серед ветеранів - км Романов Володимир (м. Київ), серед юнаків - мс Гаюн Дмитро (м. Дніпро), рейтингові групи до 2200 - мФ Калюжний Андрій (Харківська область), до 2000 - км Романів Микола (Миргородський район), серед миргородців - км Шелест Олексій, та км Ставицька Влада - юнацький приз серед миргородців.

Результати турніру http://chess-results.com/tnr455194.aspx?lan=11&art=1&rd=7

Фотогалерея рапіду

Переможець рапід-турніру мс Соловчук Олексій

Другий призер рапід-турніру км Саприкін Олександр

Сарикін Олександр - другий призер рапід-турніру

Третій призер - мс Твердохлібов Віктор

Твердохлібов Віктор - третій призер рапід-турніру


XVІІІ Шаховий фестиваль "Миргород-2019"

 

З 09 по 16 липня відбудеться  XVІІІ шаховий фестиваль "Миргород - 2019"

Змагання проводяться у приміщенні Миргородської спеціалізованої школи № 5 (вул. Івана Білика, 4)

У програмі фестивалю 5 турнірів:
1. Турнір „А” – опен з обрахунком рейтингу FIDE.
2. Турнір „B” – опен з обрахунком національного рейтингу (ІК України, ФІДЕ не більше 2250).
3. Турнір „C” – дитячий опен (2005 р.н. та молодше) з обрахунком національного рейтингу.
4. Турнір „D” – рапід-турнір з обрахунком рейтингу FIDE з швидких шахів.
5. Турнір „E” – бліц-турнір з обрахунком рейтингу FIDE з бліцу.


Положення (укр)         Положение(рус)       Ausschreibung(deu)          Regulation(eng)


Анонс турніру  "Весняний Кубок Миргорода 2019"

опція 3 дні        17 травня – 19 травня 2019

опція 2 дні        18 травня – 19 травня 2019

Швейцарська система, 9 турів, вибір 3 або 2 дні, обрахунок національного рейтингу.

Подробиці в положенні

Положення "Весняний Кубок Миргорода 2019"

Склад учасників   Жеребкування та результати 7 туру     Положення після 6 туру



Вітаємо всіх шахістів м. Миргорода та Миргородщини
з Новим Роком!
Усіх благ та успіхів!


z_novym_rokom_2018

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ ПОЛТАВЩИНИ


Сьогодні 1 грудня 2017 року закінчено традиційну обласну Спартакіаду школярів Полтавщини. Підсумки.

№ п/п Команда                           Очки Місце Коеф.
1 Миргород – 1    12 І  
2 Кременчук 11 ІІ  
3 Миргород – 2 11 п/конкурсом   
4 Лубни 7 5 16
5 Пирятинський район 8 ІІІ 15
6 Горішні Плавні 6 8 13,5
7 Новосанжарський район 8 4 13,5
8 Миргородський район 6 7 14
9 Гадяцький район 7 6 14
10 Козельщинський район 3 10  
11 Лохвицький район 4 9  
12 Лубенський район 1 11  

       

Особисті результати:
1 дошка

№ п/п Учасник Розряд Дата нар. Місто, район Очки Місце Коеф.
1 Іщенко Захар І 22.06.2001 Миргород – 1    4 5 32
2 Щегельський Гліб І 22.09.2001 Кременчук 5 4 24
3 Мельничук Володимир І 22.12.2001 Миргород – 2 5 ІІІ 25
4 Грицаєнко Давид ІI 14.01.2001 Лубни 7  
5 Зубенко Даніїл І 19.05.2001 Пирятинський район ІІ  
6 Широбоков Микита І 24.04.2004 Горішні Плавні 7 І  
7 Шмиголь Віталій ІІ 28.05.2004 Новосанжарський район 4 6 22,5
8 Пась Віктор ІІІ 05.12.2001 Миргородський район 1 11 29,5
9 Стефаненко Дмитро ІІІ 16.06.2003 Гадяцький район 2 9 25
10 Луценко Іван ІІI 14.01.2001 Козельщинський район 1 12 22,5
11 Четвериков Олексій ІІІ 23.08.2003 Лохвицький район 2 10 22
12 Нікітін Іван ІІІ 22.12.2001 Лубенський район 2 8 25



2 дошка

№ п/п Учасник Розряд Місто, район Очки Місце Коеф.
1 Шелест Олексій I Миргород – 1    5 ІІІ  
2 Савенко Віталій І Кременчук 4 5 30
3 Пилипенко Єгор І Миргород – 2 ІІ  
4 Матвієнко Назар ІІ Лубни 4  
5 Попов Андрій І Пирятинський район 6 І  
6 Щербина Юрій ІII Горішні Плавні 1 12 23
7 Желязков Родіон ІІI Новосанжарський район 4 6 27
8 Шевела Андрій І Миргородський район 3 8  
9 Сіренко Мирослав ІІI Гадяцький район 4 7 20,5
10 Заїченко Володимир ІІІ Козельщинський район 2 10 19,5
11 Прокопенко Олексій ІІІ Лохвицький район 2 9 21,5
12 Мороз Роман ІІІ Лубенський район 1 11 23,5
             

           

3 дошка
№ п/п Учасник Розряд Місто, район Очки Місце Коеф.
1 Мельник Денис І Миргород – 1    ІІ  
2 Рябов Дмитро І Кременчук 4 5 25,5
3 Юхименко Антон І Миргород – 2 4 4 28
4 Цегельник Денис ІІ Лубни 7  
5 Семеній Іван ІІI Пирятинський район 2 8 30
6 Сорочан Ярослав ІII Горішні Плавні ІІІ  
7 Боярський Євген ІІІ Новосанжарський район 1 11 30
8 Качур Назар ІІ Миргородський район 7 І  
9 Коротя Євген ІІІ Гадяцький район 4 6 21,5
10 Логінова Дар'я ІІІ Козельщинський район 10  
11 Дайнеко Андрій ІІІ Лохвицький район 2 9 24,5
12 Литвин Марк ІІІ Лубенський район 1 12 19,5

4 дошка 
           
№ п/п Учасник Розряд Місто, район Очки Місце Коеф.
1 Ставицька Влада І Миргород – 1    6 ІІ  
2 Хоменко Тетяна І Кременчук 7 І  
3 Чопенко Олена ІІІ Миргород – 2 2 10  
4 Симоненко Руслана І Лубни 4 29
5 Набока Наталія Іюн Пирятинський район 11  
6 Коваленко Єлизавета ІІІ Горішні Плавні